ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Pull M Set vysávač - prach. trieda M

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Pull M Set vysávač - prach. trieda M

Výkonný priemyselný vysávač na suché a mokré vysávanie s automatickým čistením filtra. Pre profesionálne využitie v remesle a v priemysle. Pre extrakciu prachu, nečistôt a tekutín. Ideálne využiteľný pre rezanie, vŕtanie, jadrové vŕtanie a brúsenie. Ideálny aj pre odsávanie kalov z jadrového vŕtania.

REMS Pull M s antistatickým systémom: Statický náboj je odvedený prostredníctvom elektricky vodivej sacej rúrky, elektricky vodivej rukoväte E, elektricky vodivej sacej hadice E, elektricky vodivému predĺženiu sacej hadice E a elektricky vodivému pripojovaciemu hrdlu na sacej hadici na uzemnený vrchný diel vysávača.ča.

Certifkovaný ako vysávač a odsávač prachu pre zachytávanie zdravie ohrozujúceho  prachu prachovej triedy M1. Medzná hodnota expozície / medzná hodnota pracovného miesta > 0,1 mg/m3, priestupnosť ≤ 0,1 %. S antistatickým systémom. Elektronická kontrola objemu toku, spínač voľby priemeru sacej hadice, uzatváracia zátka pre pripojovacie hrdlo sacej hadice.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In