ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Power-Press XL ACC elektrická lisovačka

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Power-Press XL ACC elektrická lisovačka

Univerzálna elektrická lisovačka do Ø 110 mm.

Lisovanie do priemeru 110 mm v jednom úkone. Napríklad pri použití Geberit Mapress EDELSTAHL Ø 108 mm trvá lisovanie iba 15 sekúnd! 

Elektrohydraulická lisovačka so spätným chodom po zalisovaní systému slúži k výrobe spojení  od priemeru 10 mm do priemeru 110 mm (Ø ⅜ – 4"). Určená k pohonu REMS lisovacích klieští/krúžkov XL a vhodných lisovacích klieští iných výrobcov. Tiež pre Geberiť Mapress C-STAHL, EDELSTAHL, KUPFER pri inštalácii vody a kúrenia do Ø 108 mm. Otočné uchytenie lisovacích klieští s automatickým zaistením.

REMS lisovacie kliešte XL (PR-3S)
Napríklad pre systémy s lisovanými tvarovkami Geberit Mapress C-STAHL, EDELSTAHL, KUPFER pri inštalácií pitnej vody a kúrenia Ø 64 mm - 108 mm. Vysoko zaťažiteľné lisovanie krúžky XL (PR-3S a medzikliešte Z6 XL z kovanej a tvrdenej špeciálnej ocele. Lisovacie obrysy REMS lisovacích krúžkov XL sú špecifické pre daný systím a zodpovedajú lisovacím obrysom príslušných systémov s lisovanými tvarovkami, vďaka tomu je lisovanie zodpovedajúce systému, bezchybné a bezpečné

alternativa ridgid


Najširší sortiment lisovacích klieští v našej ponuke. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej lisovačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na 02/60 10 37 21

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In