ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Power-Press SE elektrická lisovačka

Od 749.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Power-Press SE elektrická lisovačka

Elektrický radiálny lis na výrobu lisovaných spojov Ø 10 – 108 mm. K pohonu REMS lisovacích klieští / lisovacích krúžkov a vhodných lisovacích klieští / lisovacích krúžkov iných výrobcov.
Usadenie lisovacích klieští s automatickým zaistením. Elektromechanický pohon s osvedčeným univerzálnym motorom 230 V, 50 – 60 Hz, 450 W, s prevodmi pracujúcimi bez údržby, s bezpečnostnou klznou spojkou a systémom posuvu s trapézovým závitovým vretenom, s bezpečnostným spínačom. V pevnom kufri z oceľového plechu.
Univerzálny, praktický prístroj na výrobu lisovaných spojení všetkých bežných systémov s lisovanými tvarovkami.

Výhoda systému
Len jeden druh lisovacích klieští pre všetky radiálne lisy REMS (okrem REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiálne lisy iných výrobcov. Všetky * označené lisovacie kliešte majú ďalšie pripojenie (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasujú tiež do ručného radiálneho lisu REMS Eco-Press. Vďaka tomu jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie.
 
Lisovacie kliešte pre všetky bežné systémy
Kompletný sortiment REMS lisovacích klieští pre všetky bežné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoko zaťažiteľné lisovacie kliešte z kovanej a zvlášť kalenej špeciálnej ocele. Lisovacie obrysy lisovacích klieští REMS sú špecifické pre daný systém a zodpovedajú lisovacím obrysom daného systému s lisovanými tvarovkami. Vďaka tomu bezchybné, systému zodpovedajúce, bezpečné lisovanie.
 
Konštrukcia
Kompaktný, robustný, vhodné pre použitie na stavbách. Malé rozmery, úzky tvar, pohonný stroj váži len 4,7 kg. Vďaka tomu použiteľný kdekoľvek, voľne z ruky, nad hlavou, v úzkych miestach. Bezpečné usadenie lisovacích klieští vďaka automatickému zabezpečenie. Aj pre vhodné lisovacie kliešte / lisovacie oká iných výrobcov.
 
Lisovacie cyklus v pulzným prevádzke
Pre pracovné, funkčné a prevádzkovú bezpečnosť. Úplným uzatvorením lisovacích klieští je vytvorené bezchybné lisované spojenie. Lisovacie kliešte zostávajú až do prepnutia na spätný beh úplne zatvorené. Preto je možná vizuálna kontrola bezchybného lisovaného spojenia (úplne uzavreté lisovacie kliešte).
 
Pohon
Tunová posuvová a lisovacia sila pre v sekunde hotové, bezchybné lisované spojenie. Výkonný elektromechanický pohon s osvedčeným univerzálnym motorom 450 W, prevodovkou nevyžadujú žiadnu údržbu s bezpečnostnou klznou trecou spojkou a systémom posuvu s trapézovým závitovým vretenom. Bezpečnostný spínač.
 
Potvrdenie spôsobilosti
Zmluva o prevzatí zárukNajširší sortiment lisovacích klieští v našej ponuke. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej lisovačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na 02/60 10 37 21


ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha