ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Power-Press elektrohydraulická radiálna lisovačka

Od 1 090.95 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Power-Press elektrohydraulická radiálna lisovačka

Elektrohydraulický radiálny lis s vypínacím signálom po ukončení lisovania, na výrobu lisovaných spojov od 10 do 108 mm (3/8" - 4"). K pohonu lisovacích čeľustí a lisovacích krúžkov REMS a vhodných lisovacích čeľustí iných výrobcov. Otočné uloženie lisovacích čeľustí s automatickým zaistením. Elektrohydraulický pohon s osvedčeným univerzálnym motorom 230 V, 50-60 Hz, 450 W, robustnými planétovými prevodmi, výstredníkovým piestovým čerpadlom a kompaktným, vysoko výkonným hydraulickým systémom, bezpečnostným spínačom.

Univerzálna, praktická elektrická lisovačka s vypínacím signálom na výrobu lisovaných spojov všetkých bežných systémov s lisovanými tvarovkami.

Výhoda systému
Len jeden druh lisovacích klieští pre všetky radiálne lisy REMS (okrem REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiálne lisy iných výrobcov. Všetky * označené lisovacie kliešte majú ďalšie pripojenie (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasujú tiež do ručného radiálneho lisu REMS Eco-Press. Vďaka tomu jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie.
 
Lisovacie kliešte pre všetky bežné systémy
Kompletný sortiment REMS lisovacích klieští pre všetky bežné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoko zaťažiteľné lisovacie kliešte z kovanej a zvlášť kalenej špeciálnej ocele. Lisovacie obrysy lisovacích klieští REMS sú špecifické pre daný systém a zodpovedajú lisovacím obrysom daného systému s lisovanými tvarovkami. Vďaka tomu bezchybné, systému zodpovedajúce, bezpečné lisovanie.
 
Konštrukcia
Kompaktný, robustný, vhodné pre použitie na stavbách. Malé rozmery, úzky tvar, pohonný stroj váži len 4,7 kg. Vďaka tomu použiteľný kdekoľvek, voľne z ruky, nad hlavou, v úzkych miestach. Optimálne rozloženie hmotnosti pre ovládanie jednou rúk. Ergonomicky vytvorené telo pristroja s priehlbinami pre uchopenie. Otočné uchytenie lisovacích klieští. Bezpečné usadenie lisovacích klieští vďaka automatickému zaistenia. Aj pre vhodné lisovacie kliešte / lisovacie oká iných výrobcov.
 
Lisovacie cyklus v pulzným prevádzke
Pre pracovné, funkčné a prevádzkovú bezpečnosť. Úplným uzavretím lisovacích klieští je vytvorené bezchybné lisované spojenie. Akustický signál po úspešne ukončenom lisovacím cyklu. Lisovacie kliešte zostávajú až do prepnutia na spätný beh úplne zatvorené. Preto je možná vizuálna kontrola bezchybného lisovaného spojenia (úplne uzavreté lisovacie kliešte). 
 
Pohon
Tonové posuvná a lisovacia sila pre v sekunde hotové, bezchybné lisované spojenie. Výkonný elektrohydraulický pohon s osvedčeným univerzálnym motorom 450 W, robustnou planétovou prevodovkou, mimoosým piestovým čerpadlom a kompaktným vysokovýkonným hydraulickým systémom. Bezpečnostný spínač.
 
Potvrdenie spôsobilosti
 
Zmluva o prevzatí záruk

 


Najširší sortiment lisovacích klieští v našej ponuke. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej lisovačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na 02/60 10 37 21


ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha