ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Nano rezač rúr

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Nano rezač rúr

Výkonné, ľahko ovládateľný elektrický rezač  na delenie trubiek. Pre použitie na stavbe a v dielni.
Rúry systémov s lisovanými tvarovkami, z nehrdzavejúcej ocele, uhlíkovej ocele o Ø 12-28 mm
Medené rúry: Ø 10 - 35 mm
Vrstvené rúry: Ø 10 - 40mm

Ideálne pre systémy s lisovanými tvarovkami
Pravouhlé, v súlade s požiadavkami. 
Bez triesok, žiadne triesky v potrubnom systéme.
Bez vonkajšieho otrepu, žiadne poškodenie O-krúžku prostredníctvom vnútorného otrepu.
Na sucho, žiadne poškodenie O-krúžku prostrednictvom mazacej látky.
Rýchle, bez ovplyvnenia materiálu trubky prehriatim.
 
Konštrukcia
Mobilný, elektrický rezák trubiek k rýchlemu, pravouhlému deleniu bez vonkajšieho otrepu. Ľahko ovládateľný a ľahký, len 1,9 kg. Tiež k pripevneniu na pracovný stôl alebo do zveráku. Stabilná, proti krutu odolná hliníková konštrukcia pre pravouhlý rez. Ľahké delenie trubiek vďaka špeciálne vytvorenému reznému kolečku. Poháňané rezné kolečko pre rýchle delenie. Silu šetriaci posuv prostredníctvom ergonomicky vytvorenej páky posuvu. Rezné kolečko je vďaka obmedzeniu prestavovacieho pohybu chránené před kontaktom s opernými valčekmi.
  
Podpera trubky
3 stabilné, špecielne prispôsobené  operné valce z vytvrdenej presnej ocele k prenosu otáčania delených trubiek s minimom trenia. Nie je nutné žiadne nastavovanie v celom pracovnom rozsahu Ø 10–40 mm.  
 
Pohon
Robustné, precízne v guličkových a ihlových ložiskách uložené prevody, pracujúce bez údržby. Osvedčený stejnosmerný motor 230 V, 130 W. Výkonný, napr. medenú trubku Ø 22 mm len za 3 s. Ideálne otáčky 130 ¹/min pre optimálnu rýchlosť delenia materiálu. Bezpečnostný spínač.
 
Rezné kolečka REMS
Špičková nemecká kvalita. Výkonovým parametrom REMS Nano a deleným materiálom prispôsobené rezné kolečka s rôznou reznou geometriou na rýchle delenie bez vonkajšieho otrepu. Špeciálne kalená, z osvedčenej, húževnatej REMS oceli na rezné čeľuste, garantujú dlhú dobu životnosti.
 
Podpery materiálu REMS Herkules
Výškovo nastavitelné podpery materiálu pre trubky Ø ⅛–4” s guľovým ložiskovým vedením pre otáčajúcu sa trubku. Ľahký pohyb materiálu všetkými smermi pri otáčaní, ťahu a posuvu vďaka dvom nerezovým ocelovým guličkám, uloženým v plášti chránenom proti korózii. Robustná konštrukcia, vhodná na stavbu. Pre transport a skladovanie možnosť rozložiť. Voliteľne tiež na pevne stojacej trubkovej trojnožke s ochrannými krytmi alebo s upínacou sverkou pre montáž na pracovný stôl REMS Jumbo.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In