ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Mini-Cobra čistička potrubí, 20-50 mm

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Mini-Cobra čistička potrubí, 20-50 mm

Osvedčený, praktický prístroj pre rýchle použitie pri upchatí trubiek v kuchyni, kúpeľni, na toaletách.

Konštrukcia
Jednoduchá, robustná, konštrukcia vychádzajúci z praxe. Dobre padnúci do ruky, ľahký. Len 2,9 kg. Ľahká práca aj sifónoch a úzkych ohyboch rúr. Bezproblémové zavedenie špirály priamo sitkom alebo krížom do drezov a odpadov. Aretácia špirály rýchloupínacím skľučovadlom.
 
Špirály na čistenie rúr
Špirály z vysoko kvalitného oceľového pružinového drôtu. Špeciálne kalené. Vysoko flexibilný pre ľahký posuv tiež v úzkych ohyboch rúr. Na konci špirály vytvorená soudkovitá hlava (hlava pre drezová sita), preto obzvlášť dobre priechodné ohyby.
 
Špirálový bubon
Špirálový bubon chránený proti korózii z plastu spevneného skleným vláknom, odolného proti nárazu, zabraňuje znečisteniu okolia. Vetranie vnútorného priestoru bubna zabezpecuje samostatné vysušovaniu špirály. Možnosť vizuálnej kontroly špirály.
 
Pohon
Ručný, pomocou pohodlnej a ľahko sa otáčajúce kľučky, alebo elektricky s bežnou, nízkootáčkovou vŕtačkou s plynulou zmenou otáčok alebo bežným  skrutkovačom. Šesťhranný unášač pre elektrický pohon v kryte bubna. 

alternativa ridgid

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In