ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Magnum RG-T stroj na výrobu obvodových drážok

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Magnum RG-T stroj na výrobu obvodových drážok

Robustný, vysoko výkonný stroj so zariadením na výrobu obvodových drážok na trubkách pre systémy spojovania trubiek. Na inštaláciu, inštaláciu protipožiarnych trysiek, veľké topné systémy, priemysl a horníctvo. Na stavbu aj do dielne.

Konštrukcia
Robustná, kompaktná konštrukcia vhodná na používanie na stavbách. Výhodné rozmery, výhodná hmotnosť, napr. REMS Magnum 2000 RG-T váži len 68 kg. Plocha na odkladanie náradia. Podstavec alebo pojazdný podvozok s podperou na materiálu, ako príslušenstvo, na optimálnu pracovnú výšku a stabilný postoj. 
 
Pohon
Výnimočne výkonný a silný. Prevodové ústrojenstvo, bežiace v uzavrenom olejovom kúpeli, nevyžaduje žiadnu údržbu. Na výber sú tri výkonné motory. Na prácu vhodný nožný bezpečnostný spínač s núdzovým vypínačom, 2 stupňový, preto ho možno behom práce zaťažiť celou váhou tela.
 
Zariadenie na výrobu drážok
Kompaktné, vhodné na používanie na stavbách. Robustná kovová skriňa na vysoké zaťaženie. Ľahko ovládateľné, dobre sa prenáša, váži len 26 kg. Olejovo-hydraulický tlačný válec na účinný predsuv tlačného drážkovacieho valca. Vznik tlaku pomocou ručnej hydraulickej pumpy. V kryte skrine sa nacháza integrovaný nastavovací kotúč na automatický doraz hĺbky drážky. 
 
Drážkovacie valce
Osvedčené REMS drážkovacie valce s optimálne zladeným pomerom priemeru tlačného a protitlačného valca a s drsným pravouhlým vrúbkováným zaručujú 
spoľahlivé otáčanie trubky a precízne valcovanie drážok. Drážkovacie valce z veľmi odolnej, zvlášt’ kalenej špeciálnej ocele s extrémne dlouhou živosťnou. 3 sady 
drážkovacích válcov (tlačný valec, protitlačný valec) na celý rozsah práce DN 25–200 (300), 1–8” (12”), ľahko vymeniteľné. Drážkovacie valce Cu (tlačný valec, protitlačný valec) na medené trubky 54–159 mm. Drážkovací válce INOX (tlačný válec, protitlačný válec) na nerezavejúce oceľové trubky 2–6”. Drážkovacie válce na hliníkové, PVC trubky, na vyžiadanie.
 
Sada na prestavenie pre rezanie závitov
Kompletná sada náradia ¼–2”, s univerzálnou automatickou závitoreznou hlavou, závitorezné čeľuste na trubkové závity kónické ISO 7-1 (DIN 2999, BSPT) R ½–¾ 
a R 1–2 pravé, zariadenie na odrezávanie trubiek, zariadenie na vnútorné odhrotovanie trubiek, prítlačná páka, pumpa na automatické mazanie a chladenie, vańa na olej, nádoba na triesky.
 
Podpery materiálu 
Výškovo nastaviteľné podpery materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In