ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Lisovacie čeľuste Mini VUS

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Lisovacie čeľuste Mini VUS

Vysoko zaťažiteľné lisovacie kliešte / lisovacie krúžky z kovanej a zvlášť kalenej špeciálnej ocele. Lisovacie obrysy REMS lisovacích klieští / lisovacích kúžkov sú špecifické pre daný systém a odpovedajú lisovacím obrysom príslušných systémov s lisovanými tvarovkami. Vďaka tomu perfektné, bezpečné, systémovo komfortné lisovanie. Lisovacie čeľuste lisovacích klieští / lisovacích krúžkov s predcizne vypracovaným a strojovo presne zaobleným lisovacím obrysom. Vďaka tomu významné nižšie výrobné tolerancie ako u len liateho lisovacieho obrysu.
Pohon prostredníctvom všetkých radiálnych lisov REMS MINI a vhodnými radiálnymi lismi iných výrobcov.

Vyberte si Vaše lisovacie kliešte MINI/ lisovacie krúžky sami !
Vyhľadajte požadovaný systém s lisovanými tvarovkami v prílohe a zvolte Vami požadovanú veľkosť lisovacích klieští / krúžkov. Povšimnite si, že systémy s lisovanými tvarovkami pre inštalácie plynu môžu byť lisované iba v tabuľke so žltým podkladom označenými lisovacími kliešami / krúžkami REMS.

Spätné dosledovanie podľa EN 1775:2007

REMS lisovacie kliešte / krúžky MINI s lisovacím obrysom M, V, SA, B, RN a UP majú vždy vytvorené špecifické značenie v lisovacom obryse, ktoré po ukončení lisovacieho cyklu zanechá trvalý odtlačok priamo na lisovanej tvarovke. Toto umožnuje uživateľovi tiež po ukončení lisovania skontrolovať, či boli po vytvorení lisovaného spoja použité vhodné lisovacie kliešte.
Týmto spätným dosledovaním splňuje REMS doporučené európske normy EN 1775:2007 pre inštalácie lisovaných systémov na plyn.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In