ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Hurrican H nástroj na výrobu T-odbočiek

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Hurrican H nástroj na výrobu T-odbočiek

Hospodárny ručný nástroj pre racionálnu výrobu T-odbočiek pre inštaláciu trubiek bez tvaroviek.
Tvrdé a mäkké medené rúry: Ø 10-22 mm, Ø ⅜ - ⅞; s ≤ 1,5mm

Výhoda systému
Iba jeden druh vyhrdlovacích nástrojov pre REMS Hurricane H, REMS Hurricane a REMS Twist / Hurricane. Jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Nemôže dôjsť k zámenám. 
 
Prednosť v úspore nákladov
Žiadne náklady na T-odbočky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, lisované spojenie a pracovný čas. Zvýšená bezpečnosť vďaka menšiemu množstvu spojení.
 
Konštrukcia
Kompaktný, praktický, ľahký. Použiteľný kdekoľvek, voľne z ruky, aj na už položených rúrkach. Vŕtacia hlava pre presné navŕtanie bez jamky s každou bežnou vŕtačkou, doraz hĺbky vŕtania zodpovedá veľkosti T-odbočky. Obmedzenie hĺbky zasunutia odbočkovej rúry kvôli možnému zúženiu prierezu vytvorením výstupkov. Praktické pridržiavacie kliešte pre fixáciu držiaku nástrojov na trubke.
 
Vyhrdlovacie nástroje
Špeciálna konštrukcia vyhrdlovacich nástrojov umožňuje rovnomerné, centrické vyhrdlovanie bez ostrapkov a vrubov. Vďaka tomu nie je potrebné robiť žiadne následné operácie.
 
Pohon
Pohon bežnou račňou s kľúčom 11 alebo kľúčom na skrutky. Dovybavenie na elektrické ručné vyhrdlovače dokúpením pohonnej jednotky REMS Twist / Hurricane.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In