ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS Hurrican elektrický prístroj na výrobu T-odbočiek

Od 1 050.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Hurrican elektrický prístroj na výrobu T-odbočiek

Kompaktný elektrický prístroj so silným výkonom pre racionálnu výrobu T-odbočiek pre inštaláciu trubiek bez tvaroviek.

Tvrdé a mäkké medené rúry: Ø 10-22 mm, Ø ⅜ - ⅞; s ≤ 1,5mm

Výhoda systému
Iba jeden druh vyhrdlovacích nástrojov pre REMS Hurricane H, REMS Hurricane a REMS Twist / Hurricane. Jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Nemôže dôjsť k zámenám.
 
Prednosť v úspore nákladov
Žiadne náklady na T-odbočky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, spájkovacie materiál a pracovný čas. Zvýšená bezpečnosť vďaka menšiemu množstvu spojení rúrok.
 
Konštrukcia
Kompaktný, praktický, ľahký. Použiteľný kdekoľvek, voľne z ruky, aj na už položených rúrkach. Vŕtacia hlava pre presné navŕtanie bez jamky, doraz hĺbky vŕtania zodpovedajúcej veľkosti T-odbočky. Držiak nástrojov pre uchopenie vyhrdlovacího náradia. Vačkové kliešte pre ohraničenie hĺbky zasunutia odbočkovej rúry.
 
Pohon
Osvedčená pohonná jednotka s šesťhranným unášačom. Enormne silná. Dobre padnúca do ruky, ľahká, len 2 kg. Na použitiu všade, voľne z ruky, aj na položených rúrkach. Robustné prevody nevyžadujúci údržbu s bezpečnostnou klznou spojkou. Univerzálny motor, 620 W, s extra silným otočným momentom pri pravom a ľavom behu s ​​nízkymi otáčkami. Plynulé, elektronické riadenie otáčok. Otáčky sú plynule riadené premenným tlakom na bezpečnostný spínač v rozsahu od 0 do 550 ¹ / min (spínač, ktorým sa "pridáva plyn").
 
Vyhrdlovací nástroje
Špeciálna konštrukcia vyhrdlovačov nástrojov umožňuje rovnomerné, centrické vyhrdlování bez ostrapkov a vrubov. Vďaka tomu nie je potrebné robiť žiadne
následné operácie.
 
REMS Twist / Hurricane
Combi Set - nízke nároky na miesto, nízka hmotnosť tohto setu pre racionálnu výrobu T-odbočiek a pre racionálne rozširovanie za studena tvrdých a mäkkých rúr pre inštaláciu trubiek bez tvaroviek. Iba jedno pohonné zariadenia pre rozširovacie a vyhrdlovacie nástroje. 

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In