ant.sk/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

REMS Eva ručný závitorez do 2"

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Eva ručný závitorez do 2"

REMS Eva Set
Osvedčená kvalitná závitnica s vynikajúcimi rezacími vlastnosťami.

Výhoda systému
Veľký rozsah rezania až do 1¼” a do 2” jen s jednou račňou. Len jeden druh malých, kompaktných rýchlovymeniteľných závitorezných hláv a len jeden druh rezných čeľustí. Rovnako rýchlovymeniteľné závitorezné hlavy pasujú do všetkých závitníc REMS a do vhodných závitnic iných výrobcov. Preto jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Nie je možná zámena.
 
Račňa
Obzvlášť stabilné. Račňa z oceli, potiahnutá silnou vrstvou plastu pre príjemnú prácu. Povrch plastovej rukoväti je drsný, nekĺže v ruke a dobre sa drží. Jednoduché prenastavenie smeru račne. Perfektná, bezpečná poloha rýchlovymeniteľných závitorezných hláv, ktoré možno jednoducho a rýchlo nasadiť a vybrať. 
 
Rychlovymeniteľné závitorezné hlavy
Osvedšená technika, vysoká kvalita materiálu a precízne spracovanie závitoreznej hlavy, závitoreznej čeľusti a krytu tvoria kompaktný celok a garantujú super ľahké narezávanie a ľahké rezánie závitu. Žiadne zasekávánie závitorezných čeľustí. Dlhé, precízne trubkové vedenie pre perfektné vystredené trubky. Otvory pre odchod triesok sa smerem von rozširujú, triesky tak môžu jednoducho odchádzať a výsledný závit je čistý. Rychlovymeniteľné závitorezné hlavy S pre rezanie trubkových závitov na tažko prístupných miestach.
 
Závitorezné čeľuste
Osvedčené, nezničiteľné kvalitné závitorezné čeľusti REMS s optimálnou geometriou britu zaručuje super ľahké narezávanie, ľahké rezanie závitu a čistý závit.  Závitorezné čeľusti sa vyrábajú z odolnej, speciálne kalenej špeciálnej ocele, zaručujúcu extrémne dlhú životnosť.
 
Závitorezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuté špeciálne pre rezanie závitov. Vyznačujú sa veľmi vysokými mazacími a chladiacimi účinkami. Bezpodmienečne nutné pre dosiahnutie čistého závitu a zaistenie dlhšej životnosti závitorezných čeľustí, nástrojov a strojov.
 
Výroba vsuviek
Racionálne s REMS Nippelspanner ⅜–2”

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In