ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS Curvo 50 Elektrická ohýbačka na ťažné ohýbanie do 180 ° za studena

Od 3 149.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Curvo 50 Elektrická ohýbačka na ťažné ohýbanie do 180 ° za studena

Univerzálny, kompaktný elektrický nástroj na ťažné ohýbanie do 180 ° za studena. Bez zveráka použiteľný kdekoľvek. Pre dielňu, stavbu, opravy.

Ocelové rúry EN 10255 Ø ¼ – 1¼", 
Tvrdé, polotvrdé, mäkké medené rúry, Ø 10 – 42 mm, 
Tenkostenné medené rúry Ø 10 – 35 mm, 
Rúry systémov s lisovanými tvarovkami z nehrdzavejúcej ocele Ø 12 – 42 mm, 
C-ocele Ø 12 – 42 mm, 
C-ocele (opláštené) Ø 12 – 28 mm, 
Vrstvené rúry Ø 14 – 50 mm, 

Univerzálne použitie
Pre zámočnícke práce a práce v odbore sanity, kúrenia, klimatizácie, chladiacej techniky a hydrauliky. Skvele sa hodiaci na oceľové trubky DIN EN 10255 (DIN 2440), rúrky systémov s lisovanými tvarovkami, na tvrdé a polotvrdé medené rúrky ako i tenkostenné medené kúrenárske trubky podľa DIN EN 1057.
 
Výhoda systému
Ohýbacie segmenty a šmýkadlá pre REMS Curvo, REMS Akku-Curvo a REMS Sínus sa hodí aj do pohonného stroje REMS Curvo 50 s štvorhranným unášačom 10-40, podperou 10-40. Preto je skladovanie jednoduché a nákladovo výhodné. Zámena nie je možná.
 
Prednosť v úspore nákladov
Vďaka úspore tvaroviek je ohýbačka už po niekoľkých málo ohyboch opotrebovaná. Nemáte žiadne náklady na tvarovky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, lisované spoje a pracovný čas. Zvýšená bezpečnosť vďaka menšiemu počtu spojenie rúrok. 
 
Konštrukcia
Kompaktný, praktický elektrický nástroj s uzavretým tokom sily pri vlastnom ohýbanie. Kdekoľvek okamžite použiteľný. Žiadne nastavovacie práce. Jednoduchá, rýchla práca bez námahy, napr 90 ° ohyb oceľové rúrky Ø 1 ¼ "len za 37 s. Rýchly a postupný pohyb pre presné ohýbanie. Vyhnutie, etážové ohyby možné.
 
Ohýbacie segmenty a šmýkadlá
Optimálne zladenie ohýbacích segmentov a šmýkadiel zaručuje materiálu vyhovujúce ohýbanie bez tvorby trhlín a vrások. Uhlová stupnica na každom ohýbacím sementu a označenie na každom šmýkadle pre presné ohýbanie. Rýchla výmena ohýbacích segmentov a šmýkadiel. Ohýbacie segmenty a šmýkadlá pre rôzne veľkosti rúr, materiály a polomery ohybu. Ohýbacie segmenty a šmýkadlá REMS Curvo 50 (Ø 35 R100, Ø 42 R140, Ø 50 R135, Ø 1 "R100, Ø 1 ¼" R140): Ohýbacie segmenty pevné v tvare a tlaku vyrobené zo sférického odliatku a šmýkadlá z veľmi pevného, ​​vysoko klzného polyamidu spevneného skleným vláknom.
 
Pohon
Robustné prevody nevyžadujúci žiadnu údržbu. Nábežná ochrana v oboch smeroch vďaka bezpečnostnej klznej trecej spojke. Osvedčený, vysoko výkonný univerzálny motor, 1000 W. Pravý a ľavý beh. Plynulý, elektronický bezpečnostný spínač pre rýchly a pomalý pohyb.
 
Mazacia látka pre ohýbanie
REMS sprej pre ohýbanie zaručuje súvislý film mazadla pre nižšie nároky na silu a rovnomerné ohýbanie. Odoláva vysokému tlaku, neobsahuje kyseliny. Bez freónov, nepoškodzuje ozón.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In