ant.sk/rems

REMS CamScope S Mobilná endoskopová kamera

  • REMS CamScope S Mobilná endoskopová kamera
Prospekt
Katalóg
Manuál
Diely
Predvedenie
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS Inšpekčná kamera CamScope S Set 16-1 175130 REMS Inšpekčná kamera CamScope S Set 16-1 520.00€ 624.00€
Obsahuje: Ručnú kameru s odnímateľným displejom; akumulátor Li-Ion 3,7 V,1.2Ah, Nabíjačku, Micro SD kartu 2GB, 4 batérie 1,5V,AA; Kábel USB; Video kábel; pevný kufor; kamerová hlava Ø16mm (704x576Px) s LED osvietením; 1m tvárny posuvný kábel; nasadzovacie zrkadlo; nasadzovací hák; nasadzovací magnet
REMS Inšpekčná kamera CamScope S Set 9-1 175131 REMS Inšpekčná kamera CamScope S Set 9-1 530.00€ 636.00€

Obsahuje: Ručnú kameru s odnímateľným displejom; akumulátor Li-Ion 3,7 V,1.2Ah, Nabíjačku, Micro SD kartu 2GB, 4 batérie 1,5V,AA; Kábel USB; Video kábel; pevný kufor; kamerová hlava Ø9mm (640x480Px) s LED osvietením; 1m tvárny posuvný kábel; nasadzovacie zrkadlo; nasadzovací hák; nasadzovací magnet

REMS Inšpekčná kamera CamScope S Set 4,5-1 175132 REMS Inšpekčná kamera CamScope S Set 4,5-1 590.00€ 708.00€

Obsahuje: Ručnú kameru s odnímateľným displejom; akumulátor Li-Ion 3,7 V,1.2Ah, Nabíjačku, Micro SD kartu 2GB, 4 batérie 1,5V,AA; Kábel USB; Video kábel; pevný kufor; kamerová hlava Ø4,5mm (320x240Px) s LED osvietením; 1m ohybný posuvný kábel;

REMS CamScope S Mobilná endoskopová kamera

Mobilná, príručná kamera-endoskop s bezdrôtovou  technikou pre nízkonákladovú inšpekciu a analýzu poškodenia ťažko dostupných miest ako sú dutiny, šachty, potrubia a dokumentácia snímok a videozáznamov na karte MicroSD. REMS CamScope S s hlasovým záznamom. Pre akumulátorovú a sieťovú prevádzku. Li-Ion-technológie.


Konštrukcia
Superľahký a ľahko ovládateľný. Ručný prístroj so sadou kamery a kábla len 0,45 kg. Všade použiteľná, voľne z ruky, nad hlavou, aj na obzvlášť úzkych miestach. Stabilný plastový kryt, odolný proti nárazu, s ergonomicky tvarovanou pištoľovou rukoväťou. Spínač zapnuté / vypnuté s regulačným kolieskom pre plynulé nastavenie svetlosti LED v hlave kamery. Power-LED na zobrazenie prevádzkového stavu. Praktický, vyberateľný držiak na batérie pre 4 bežné batérie 1,5 V, AA, LR6. Použiteľné rôzne sady kamery a kábla. Násuvné skrutkové prípoje pre výmenu sád kamery a kábla a predĺženie posuvného kábla bez náradia. Pevný kufor pre ručný prístroj, sadu kamery a kábla 16-1/9-1/5-1, predĺženie posuvného kábla, kontrolnú jednotku, zdroj napätia a príslušenstva.
 
Kontrolná jednotka s farebným displejom TFT-LCD
Kontrolná jednotka s farebným displejom 3,5 "s najmodernejšou technológiou TFT-LCD pre vynikajúce snímky a videozáznamy, uhlopriečka obrazovky 88 mm, 320 × 240 pixlu, odnímateľná pre prenos signálu bezdrôtovou technikou alebo zasunuteľná na ručný prístroj so zaistením pre priamy prenos signálu kontaktnými kolíkmi. Obzvlášť ľahká a ľahko ovládateľná: REMS CamScope len 0,14 kg, REMS CamScope S len 0,24 kg. Pevný plastový kryt, chránený pred ostrekom vodou, REMS CamScope S s gumovou ochranou proti nárazom. Najmenšie rozmery: REMS CamScope 102 × 71 × 25 mm, REMS CamScope S 105 × 92 × 42 mm. Zásuvka pre kartu MicroSD s pružinovým mechanizmom. Snímky a videozáznamy uložiteľné do pamäti  karty MicroSD pre jednoduchú dokumentáciu výsledkov inšpekcie. REMS CamScope S s hlasovým záznamom k jednoduchému nahranie komentáre počas záznamu videa. REMS CamScope S s 3-násobným digitálnym zväčšením. Dátum a čas záznamu je možné voliteľne ukladať do snímky a do videozáznamu. Okamžité prehranie uložených záznamov alebo prenos z karty MicroSD na iné prístroje. Prehranie hlasového záznamu u REMS CamScope S cez externý prístroj, napr. PC alebo notebook. USB port pre priame spojenie s PC alebo notebookom. Výstup na video Composite-Video PAL / NTSC pre pripojenie externej obrazovky. Zdierka pre napäťový napájač / nabíjačku Li-Ion 100 - 240 V.
 
Akumulátorová a sieťová prevádzka
Kontrolná jednotka s integrovaným akumulátorom Li-Ion 3,7 V, 1,2 Ah. Vysoko výkonná a ľahká. Veľká hustota energie pre cca. 2 hodiny nepretržitej prevádzky. Zdroj napätia 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 9 W, pre sieťovú prevádzku namiesto akumulátora s integrovanou nabíjačkou Li-Ion, s elektronickou reguláciou. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora.
 
Vymeniteľné sady kamery a kábla Color
Sady kamery a kábla Color, pozostávajúce z farebnej kamery Ø 4,5 mm, Ø 9 mm alebo Ø 16 mm, s CMOS-senzorom s tlmiteľným svetlom bielych LED k optimálnemu nastaveniu svetlosti a nemennú funkcií zaostrovanie (Fixed-Focus) pre automatické riadenie zaostrenie obrazu, chránené proti dočasnému ponoreniu do vody (IP 67). Sada kamery a kábla Color 16-1 a 9-1 s 1 m tvárnym posuvným káblom a nasadzovacím zrkadlom, nasadzovacím hákom, nasadzovacím magnetom. Sada kamery a kábla Color 4,5-1 s 1 m ohybným posuvným káblom, ideálne na inšpekciu malých ohybov rúrok a úzkych miest, napr páchnucich uzáverov, vrtov, prielomov. Tvárnej predĺženie posuvného kábla 900 mm, spojiteľné až do pracovnej dĺžky 4,5 m, ako príslušenstvo.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré