ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Ax-Press HK pohonné zariadenie

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Ax-Press HK pohonné zariadenie

Univerzálny ručný axiálny lis pre výrobu spojenia s tlakovými krúžkami.

Výhoda systému
Len jeden druh lisovacích hláv pre REMS Ax-Press HK, REMS Ax-Press H, REMS Ax-Press 25 a REMS Ax-Press 25 L. Preto jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie.
 
Lisovacie hlavy

Kompletný sortiment lisovacích hláv REMS pre všetky bežné systémy s tlakovými krúžkami. Voliteľne lisovacie hlavy REMS s pružinovou západkou k nasadeniu bežne dosiahnuteľných lisovacích vložiek. Vysoko zaťažiteľné lisovacie hlavy z kovanej a obzvlášť tvrdenej špeciálnej ocele. Lisovacie hlavy REMS sú špecifické pre systém a zodpovedajú požiadavkám daného systému s tlakovými krúžkami. Vďaka tomu je dosiahnuté systémovo konformné, bezpečné lisovanie.
 
Konštrukcia
Kompaktná, vhodná na stavby. Dobre padnúci do ruky, ľahký. pohonné zariadenia REMS Ax-Press HK len 1,1 kg. Pohonné zariadenie REMS Ax-Press H len 1,4 kg. Preto všade použiteľné, voľne z ruky, aj na úzkych miestach. 66 mm zdvih. Rychloprestavenie vpred a vzad pre jednoduchú, rýchlu prácu. Voliteľná poloha lisovacej hlavy (Patent ES 2 273 563, Patent FR 05 03513, Patent DE ohlásený) pre lisovanie spojok s tlakovými krúžkami s upínacou rozstupom ≤ 156 mm v jednom pracovnom cykle a pre dvojité lisovanie. Lisovacie hlavy a lisovacie vložky rýchlo vymeniteľné, bez náradia. Bezpečná poloha lisovacích hláv a lisoavacích vložiek vďaka pružinovej západke.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In