ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS Akku-Press Li-Ion elektrická lisovačka + akumulátorové LED svetlo a 2.akumulátor ZADARMO

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Akku-Press Li-Ion elektrická lisovačka + akumulátorové LED svetlo a 2.akumulátor ZADARMO

VYRADENÝ PRODUKT - všetky aktuálne modely nájdete TU

REMS Power-Press Li-Ion

Univerzálny, praktický elektrický nástroj s vypínacím signálom pre výrobu lisovaných spojení všetkých bežných systémov s lisovanými tvarovkami. Technológia Li-Ion. Pre akumulátorovú a siet'ovú prevádzku.

Výhoda systému
Len jeden druh lisovacích klieští pre všetky radiálne lisy REMS (okrem REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiálne lisy iných výrobcov. Všetky * označené lisovacie kliešte majú ďalšie pripojenie (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasujú tiež do ručného radiálneho lisu REMS Eco-Press. Vďaka tomu jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie.
 
Konštrukcia
Kompaktná, robustná, ľahká. Pohonná jednotka s akumulátorom váži len 4,3 kg. Vďaka tomu použiteľná kdekoľvek, voľne z ruky, nad hlavou, v úzkych miestach. Optimálne rozloženie hmotnosti pre ovládanie jednou rukou. Ergonomický kryt s priehlbinami na uchopenie. Otočné uchytenie lisovacích klieští. Bezpečné usadenie lisovacích klieští vďaka automatickému zaistenia. Aj pre vhodné lisovacie kliešte / lisovacie oká iných výrobcov. Pre akumulátorový a siet'ový prevádzku. Elektronická kontrola stavu nabitia s ochranou proti úplnému vybitiu a ukazovateľom stavu nabitia s 2-farebnými LED. 
 
Lisovací cyklus v pulznej prevádzke
Pre pracovnú, funkčnú a prevádzkovú bezpečnosť. Úplným uzatvorením lisovacích klieští je vytvorené bezchybné lisované spojenie. Akustický signál po úspešne ukončenom lisovacím cyklu. Lisovacie kliešte zostávajú až do prepnutia na spätný beh úplne zatvorené. Preto je možná vizuálna kontrola bezchybného lisovaného spojenia (úplne uzavreté lisovacie kliešte).
 
Pohon
Tonová posuvná a lisovacia sila pre v sekunde hotové, bezchybné lisované spojenie.  Výkonný elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorom s vysokou ťažnou silou 14,4 V, 380 W výkonu, robustné planétovou prevodovkou, mimoosým piestovým čerpadlom a kompaktným vysokovýkonným hydraulickým systémom. Bezpečnostný spínač.
 
Akumulátorový alebo sieťová prevádzka
Akumulátor Li-Ion 14,4 V s kapacitou 2,2 alebo 3,5 Ah. Výkonný a ľahký. O 20% rýchlejšie ao 30% ľahší ako Ni-Cd 12 V. Vysoká hustota energie pre o ca. 50% viac zalisovanie ako Ni-Cd 12 V. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 3,5 Ah pre ca. 300 zalisovanie Viega Profipress DN 15 na jedno nabitie akumulátora. Ochrana pred prehriatím a prebitím vďaka sledovanie teploty (NTC). Rýchlonabíjačka pre krátke časy nabíjania. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora. Zdroj napätia Li-Ion 230 V pre sieťovú prevádzku namiesto akumulátora Li-Ion 14,4 V, ako príslušenstvo.
 
Potvrdenie spôsobilosti
 
Zmluva o prevzatí záruk

 


Najširší sortiment lisovacích klieští v našej ponuke. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej lisovačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na 02/60 10 37 21


ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In