ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Akku - press ACC power edition elektrická lisovačka

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Akku - press ACC power edition elektrická lisovačka

Univerzálna dobre do ruky padnúca lisovačka s spätným chodom pre lisovanie všetkých bežných systémov s lisovacími tvarovkami. Lisované spoje od 10 do 108mm. Kompletný sortiment REMS lisovacích čeľustí a lisovacích krúžkov možno dodať.
- plechový kufor
- Lisovací stroj
- Sieťový adaptér 230V

Elektrohydraolický radiálny lis s automatickým spätným chodom po ukončenom lisovacom cykle (nútený chod), na výrobu lisovaných spojov Ø 10 - 108 mm, Ø ⅜ 4". K pohonu lisovacích klieští / lisovacích krúžkov REMS a vhodných lisovacích klieští / lisovacích krúžkov iných výrobcov. Otočné uchytenie lisovacích klieští s automatickým zaistením. Elektrohydraolický pohon s výkonným akumulátorovým motorom 14,4 V, 380 W, robustnou planétovou prevodovkou, mimoosovým piestovým čerpadlom a kompaktným vysokovýkonným hydraolických systémom, s bepečnostným spínačom. Sieťový zdroj Li-lon 230 V pre sieťovú prevádzku namiesto akumulátora Li-lon 14,4 V. V pevnom kufri z oceľového plechu.

Balenie obsahuje:

Dokupiteľné príslušenstvo pre akumulátorovú prevádzku:

Akumulátor Li-lon 14,4 V 3,2 Ah

Rýchlonabijáčka Li-lon/Ni-Cd 230 V

 

alternativa ridgid


Najširší sortiment lisovacích klieští v našej ponuke. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej lisovačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na 02/60 10 37 21


ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In