ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Akku-Press ACC Li-Ion akumulátorový radiálny lis + akumulátorové LED svetlo a akumulátor Zadarmo

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Akku-Press ACC Li-Ion akumulátorový radiálny lis + akumulátorové LED svetlo a akumulátor Zadarmo

VYRADENÝ PRODUKT - všetky aktuálne modely nájdete TU

REMS Power-Press ACC Li-Ion 
Univerzálny, praktický elektrický nástroj s vypínacím signálom pre výrobu lisovaných spojení všetkých bežných systémov s lisovanými tvarovkami. Technológia Li-Ion. Pre akumulátorovú a siet'ovú prevádzku.

Výhoda systému
Len jeden druh lisovacích klieští pre všetky radiálne lisy REMS (okrem REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiálne lisy iných výrobcov. Všetky * označené lisovacie kliešte majú ďalšie pripojenie (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasujú tiež do ručného radiálneho lisu REMS Eco-Press. Vďaka tomu jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie.
 
Konštrukcia
Kompaktná, robustná, ľahká. Pohonná jednotka s akumulátorom váži len 4,3 kg. Vďaka tomu použiteľná kdekoľvek, voľne z ruky, nad hlavou, v úzkych miestach. Optimálne rozloženie hmotnosti pre ovládanie jednou rukou. Ergonomický kryt s priehlbinami na uchopenie. Otočné uchytenie lisovacích klieští. bezpečné usadenie lisovacích klieští vďaka automatickému zaistenia. Aj pre vhodné lisovacie kliešte / lisovacie oká iných výrobcov. Pre akumulátorový a siet'ový prevádzku. Elektronická kontrola stavu nabitia s ochranou proti úplnému vybitiu a ukazovateľom stavu nabitia s 2-farebnými LED.
 
Lisovací cyklus v pulznej prevádzke s ACC
Pre pracovnú, funkčnú a prevádzkovú bezpečnosť. Automatický spätný chod po ukončenom lisovacím cyklu (nútený chod).
 
Pohon
Tonová posuvná a lisovacia sila pre v sekunde hotové, bezchybné lisované spojenie. Výkonný elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorom s vysokou ťažnou silou 14,4 V, 380 W výkonu, robustnou planétovou prevodovkou, mimoosým piestovým čerpadlom a kompaktným vysokovýkonným hydraulickým systémom. Bezpečnostný spínač.
 
Akumulátorová alebo sieťová prevádzka
Akumulátor Li-Ion 14,4 V s kapacitou 2,2 alebo 3,5 Ah. Výkonný a ľahký. O 20% rýchlejšie ao 30% ľahší ako Ni-Cd 12 V. Vysoká hustota energie pre o ca. 50% viac zalisovanie ako Ni-Cd 12 V. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 3,5 Ah pre ca. 300 zalisovanie Viega Profipress DN 15 na jedno nabitie akumulátora. Ochrana pred prehriatím a prebitím vďaka sledovanie teploty (NTC). Rýchlonabíjačka pre krátke časy nabíjania. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora. Zdroj napätia Li-Ion 230 V pre sieťovú prevádzku namiesto akumulátora Li-Ion 14,4 V, ako príslušenstvo.
 
Potvrdenie spôsobilosti
 
Zmluva o prevzatí záruk

 


Najširší sortiment lisovacích klieští v našej ponuke. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej lisovačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na 02/60 10 37 21


ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha