ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Akku-Ex-Press Q&E ACC Basic-Pack rozširovanie rúrok / krúžkov

Od 1 310.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

REMS Akku-Ex-Press Q&E ACC Basic-Pack rozširovanie rúrok / krúžkov

Kompaktný, ručný elektrický prístroj pre rýchle, jednoduché rozširovanie rúrok / krúžkov systému Uponor Quick & Easy.
Rozširovanie: Ø 16 - 40 mm, Ø ½ - 1½", s ≤ 4,95 mm

Rozširovacie hlavy
Veľká oblasť rozširovania do Ø 40 mm. Automaticky prebiehajúce, postupné rozširovanie až do momentu, kedy rozširovacie hlavy dosiahnu stanovené koncovej polohy. Použitie originálnych rozširovacích hláv Uponor Quick & Easy, ručne a hydraulicky.
 
Konštrukcia
Superľahký, supermalý, super padnúci do ruky. Pohonná jednotka s akumulátorom len 2,3 kg. Pohonná jednotka s lisovacou hlavou je len 30 cm dlhá. Preto všade použiteľná, voľne z ruky, nad hlavou, na úzkych miestach. Optimálne rozdelenie hmotnosti pre ovládanie jednou rukou. Ergonomicky vytvorený kryt s priehlbinami pre uchopenie. Pre akumulátorovú a siet'ovú prevádzku. Elektronická kontrola stavu nabitia s ochranou proti úplnému vybitiu a ukazovateľom stavu nabitia s 2-farebnými LED.
 
Pohon
Vysoká rozširovacia sila na bleskové, bezchybné rozširovanie. Výkonný elektrohydraulický pohon s automatickým spätným chodom (ACC), s výkonným akumulátorovým motorom s vysokou ťažnou silou 14,4 V, 420 W výkonu, robustnou planétovou prevodovkou, mimoosým piestovým čerpadlom a kompaktným vysokovýkonným hydraulickým systémom. Bezpečnostný spínač.
 
Akumulátorový alebo sieťová prevádzka
Akumulátory Li-Ion 14,4 V s kapacitou 1,65, 2,2 alebo 3,5 Ah. vysoko výkonné a ľahké. O 20% rýchlejší ao 30% ľahší ako u Ni-Cd 12 V. Veľká hustota energie pre o cca. 50% viac rozšírenie ako u Ni-Cd 12 V. Ochrana proti prehriatiu a prebitiu kontrolou teploty (NTC). Rýchlonabíjačka pre krátku dobu nabíjania. žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora. Zdroj napätia Li-Ion 230 V pre sieťovú prevádzku namiesto akumulátora Li-Ion 14,4 V ako príslušenstvo.
 

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha