ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Akku-Ex-Press Cu ACC Basic-Pack Rozširovanie a kalibrácia rúr

Od 1 310.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

REMS Akku-Ex-Press Cu ACC Basic-Pack Rozširovanie a kalibrácia rúr

Kompaktné, ľahko ovládateľné elektrické náradie na rýchle, jednoduché rozširovanie a kalibrácia trubiek pre inštaláciu trubiek bez fitingov. Technológia Li-Ion.Pre akumulátorový a siet'ový prevádzku.

  • Mäkké medené rúry s ≤ 1,5 mm: Ø 8 - 42 mm, Ø ⅜ - 1⅛"
  • Mäkké hlíníkové trubky, mäkké oceľové rúry s ≤ 1,2mm: Ø 8 - 42 mm, Ø ⅜ - 1⅛" 
  • Mäkké nerezové oceľové rúry s ≤ 1 mm: Ø 8 - 42 mm, Ø ⅜ - 1⅛" 
Prednosť v úspore nákladov
Inštalácia rúr bez fitingov. Žiadne náklady na tvarovky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, spájkovacia materiál a pracovný čas. Zo zvyškov trubiek si môžete vyrobiť objímky.
 
Rozširovacie hlavy pre všetky bežné systémy
Rýchlo vymeniteľné. Vďaka extra dlhým segmentom extra dlhé objímky pre bezchybné spojenie rúr podľa DVGW. Osadenie na rozširovacej hlave špeciálne pre kalibráciu koncov rúrok, ktoré nie sú okrúhle.
 
Konštrukcia
Superľahký, supermalý, super padnúci do ruky. Pohonná jednotka s akumulátorom len 2,3 kg. Pohonná jednotka s lisovacou hlavou je len 30 cm dlhá. Preto všade použiteľná, voľne z ruky, nad hlavou, na úzkych miestach. Optimálne rozdelenie hmotnosti pre ovládanie jednou rukou. Ergonomicky vytvorený kryt s priehlbinami pre uchopenie. Pre akumulátorovú a siet'ovú prevádzku. Elektronická kontrola stavu nabitie s ochranou proti úplnému vybitiu a ukazovateľom stavu nabitia s 2-farebnými LED. Kužeľový rozširovací tŕň (uhol kužeľa 18 °) pre pre rovnomerné rozširovanie v osi. Dlhé vedenie tŕňa, spätný chod tŕňa zaistený tlačnou pružinou.
 
Pohon
Vysoká rozširovacie sila na bleskové, bezchybné rozširovanie. Výkonný elektrohydraulický pohon s automatickým spätným chodom (ACC), s výkonným akumulátorovým motorom s vysokou ťažnou silou 14,4 V, 420 W výkonu, robustnou planétovou prevodovkou, mimoosým piestovým čerpadlom a kompaktným vysokovýkonným hydraulickým systémom. Bezpečnostný spínač.
 
Akumulátorový alebo sieťová prevádzka
Akumulátory Li-Ion 14,4 V s kapacitou 1,65, 2,2 alebo 3,5 Ah. Vysoko výkonné a ľahké. O 20% rýchlejší ao 30% ľahší ako u Ni-Cd 12 V. Veľká hustota energie pre o cca. 50% viac rozšírenie ako u Ni-Cd 12 V. Ochrana proti prehriatiu a prebitiu kontrolou teploty (NTC). Rýchlonabíjačka pre krátku dobu nabíjania. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora. Zdroj napätia Li-Ion 230 V pre sieťovú prevádzku namiesto akumulátora Li-Ion 14,4 V ako príslušenstvo.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha