ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS Akku-Curvo 22 V Akumulátorová ohýbačka rúr

Od 1 759.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Akku-Curvo 22 V Akumulátorová ohýbačka rúr

Univerzálne použiteľná akumulátorová ohýbačka na viacero druhov rúr. Okamžite použiteľná bez nastavovania. Presné ohýbanie je zabezpečené rýchlym a pomalým kĺzavým pohybom s okamžitým zastavením. Systém rýchlej výmeny ohýbacích segmentov a šmýkadiel. Akumulátor Li-Ion 21,6 V, 5,0 Ah pre väčšiu výdrž a viac ohybov.

Univerzálne použitie
Ideálny stroj pri inštalácii sanity, kúrenia, klimatizácie, a hydrauliky. Nie je závislý na sieti. Hodí sa na rúry systémov s lisovanými tvarovkami, pre tvrdé a polotvrdé medené rúry a tiež pre tenkostenné rúry kúrenia z medi podľa EN 1057.

Výhoda systému
Pre stroje REMS Akku-Curvo 22 V, REMS Curvo, REMS Curvo 50 a REMS Sinus je len jeden druh ohýbacích segmentov a šmýkadiel, preto je skladovanie jednoduché a nákladovo efektívne a nedochádza k zámenám.

Prednosť v úspore nákladov
Ohýbačka je amortizovaná už po pár ohyboch vďaka úspore tvaroviek. Použitím ohýbačky odpadajú náklady na tvarovky, šetríte spájané miesta, lisované spoje, lisované spoje a pracovný čas. Vďaka menšiemu počtu spojov rúr je zvýšená bezpečnosť.

Konštrukcia
Kompaktný, praktický elektrický nástroj s uzavretým tokom sily pri vlastnom ohýbaní. Super ľahká, pohonná jednotka s akumulátorom má hmotnosť len 8,5 kg. Elektronická kontrola stavu nabitia s ochranou proti úplnému vybitiu. Praktická uzavretá rukoväť. Všade okamžite použiteľná. Žiadne nastavovacie práce. Jednoduchá, rýchla práca bez námahy, napr. 90 ° ohyb Ø 22 mm len za 7 s. Rýchly a pomalý pohyb s okamžitým zastavením pre presné ohýbanie. Vyhnutie, dvojité ohyby, etážové ohyby, spätné ohyby možné. Výškovo nastaviteľný držiak prístroja ako príslušenstvo.

Ohýbacie segmenty a šmýkadlá
Pevné v tvare a tlaku, z veľmi pevného, ​​vysoko klzného polyamidu spevneného skleným vláknom. Optimálne zladenie ohýbacích segmentov a šmýkadiel zaručuje materiálu vyhovujúce ohýbanie bez tvorby trhlín a vrások. Stupnica uhlov 0 až 180 ° na každom ohýbacom segmente a označenie na každom šmýkadle pre presné ohýbanie. Rýchla výmena ohýbacích segmentov a šmýkadiel.

Pohon
Prevody nevyžadujúce žiadnu údržbu. Nábehová ochrana v oboch smeroch vďaka bezpečnostnej klznej spojke. Akumulátorový motor 21,6 V s vysokou ťažnou silou, s veľkou rezervou výkonu. Pravý a ľavý chod. Elektronické bezpečnostné tlačidlo pre plynulý rýchly a pomalý kĺzavý pohyb, s okamžitým zastavením.

Akumulátorová alebo sieťová prevádzka
Li-Ion 22 V technológia. Vysoko zaťažiteľné akumulátory Li-Ion 21,6 V s kapacitou 5,0 Ah, pre dlhú dobu chodu. Ľahký a výkonný, pre o 50% viac rezov oproti akumulátorom Li-Ion 18 V, 3,0 Ah. Odstupňovaný ukazovateľ stavu nabitia s farebnými LED. Rozsah pracovnej teploty - 10 do + 60 °C. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora. Rýchlonabíjačka pre krátke doby nabíjania. Zdroj napätia 230 V / 21,6 V pre sieťovú prevádzku 230 V namiesto akumulátora Li-Ion 21,6 V, ako príslušenstvo.

Mazacia látka pre ohýbanie
REMS sprej pre ohýbanie zaručuje súvislý film mazadla pre nižšie nároky na silu a rovnomerné ohýbanie. Odoláva vysokému tlaku, neobsahuje kyseliny. Bez freónov, nepoškodzuje ozón.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In