ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Akku-Cat ANC VE

Od 870.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

REMS Akku-Cat ANC VE

Vysoko výkonné elektrické náradie, pohodlné do ruky, pre univerzálne rezanie pohodlné do ruky. Váži len 3,1 kg. Ideálne na montáž, demontáž, opravy.

Univerzálne použitie
Kdekoľvek použiteľná, volne z ruky, nad hlavou, v úzkých kútoch, na rezanie pri stene. Extrémne mnohostranná a vysoko výkonná, predovšetkým na kov. Napr. na rezanie kovových trubiek, rozrezávanie kotlov, nádržia, váň apod., na vyrezávanie okenných rámov, na použitie pri zachranných prácach a odstraňovanie následkov katastrof.
 
Konštrukcia
Robustné, vhodné na použitie na stavbách. Super malá, pohodlný tvar. Superľahká, len 3,1 kg. Ergonomicky uzpôsobený predný držiak s ochranným plášťom bezpečne zabraňujúcim skĺznutiu, pre mäkké uchopenie (Softgrip), na rezný posuv plný sily. Ergonomická, praktická pištolová rukovät’. Pohyblivá operná podpora pre isté vedenie píly. Špeciálne silikonové tesnenie s vysokými klznými schopnosťami chráni prevody pred vodou a prachom. Akumulátorový motor so silným ťahom s veľkou rezervou výkonu, 500 W. Bezpečnostný tlačítkový spínač. Elektronická kontrola stavu nabitia s ochranou proti úplnému vybitiu.
 
Stabilná, obdĺžniková vodiaca tyč 
Z masívnej, kalenej špeciálnej ocele, v smere zaťaženia precízne uložená v ihlových ložiskách, behom celého rezného pohybu všestranne vedená, pre nepokrivený, rovný rez aj pri tvrdom nasadení. Pre extrémne dlhú životnosť.
 
Oscilačný pohon s ANC
Super stabilný, pred vodou a prachem chránený, bez údržby pracujúci oscilačný pohon k současnému vytvoreniu rezného a orbitálneho pohybu vodiacej tyče a pílového listu. V ihlových ložiskách všestranne uložený klikový pohon (ANC) znižuje trenie, zahrievanie a opotrebovanie. Pre dlhú životnosť, aj pri vysokom zaťažení pri extrémnom rezaní. 
 
Vario Elektronika
Plynulé elektronické riadenie počtu zdvihov pohonné jednotky pre citlivé narezanie a ku správnej voľbe počtu zdvihov pri rezanie podľa daného materiálu. Počet zdvihov je plynule riadené prostredníctvom premenného tlaku na spínač od 0 do 1800 ¹/min (spúšťací spínač).
 
Agresívny orbitálny pohyb
Agresívny orbitálny pohyb díky vertikálnemu elipsoidnému pohybu pílového listu pre silný, rychlý posuv píly, skvelé vyhadzovanie triesok a vysokú životnosť pilových listov. V ihlových ložiskách uložený, pevne nastavený orbitálny pohyb, zaručuje dlhodobé rezanie plné sily aj pri extrémnom zaťažení, napr. pri rezaní oceľových trubiek. 
 
Technológia Li-Ion
Akumulátor Li-Ion 18 V s kapacitou 2,6 alebo 3,5 Ah. Výkonný a ľahký. O 40 % ľahší ako Ni-Cd 18 V. Vysoká hustota energie pre o ca. 30 % viac odrezkov ako Ni-Cd 18 V.  Ochrana prehriatia a prebitia vďaka kontrole teploty (NTC). Rychlonabíjačka na krátke doby nabitia. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátoru.

Univerzálna úponka pilového listu
Pre upnutie všetkých pilových listov – s jednostrannými alebo obojstrannými úchytmi – bez výmeny prípadne prestaveniu prítlačnej úponky pílového listu.
 
REMS univerzálny pílový list
Len 1 univerzálny pilový list pre všetky rezné práce miesto veľa rôznych pílových listov.

Pozrite aj verziu s 22V akumulátorom a možnosťou výmeny batérie za sieťový zdroj - REMS Akku-Cat 22V ANC VE

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha