AKU dierovač Greenlee LS 50 FLEX

Dierovacie nástroje Greenlee sú veľmi rýchle. Bez ohľadu na veľkosť a tvar otvoru a bez ohľadu na stiesnený priestor. Greenlee má riešenie a nástroj pre každú situáciu. V kombinácii s patentovaným systémom Speed Punch získate najrýchlejší dierovač na svete. Pracujte s jednotkou v odbore.

klauke-mechanicke-lisovacie-naradie


AKU dierovač LS 50 FLEX nie je len rýchly. Je navrhnutý a vyrobený tak, aby spĺňal tie najnáročnejšie požiadavky. Je plne nabitý a pripravený na použitie len za 22 minút. Ergonomický dizajn a vyvážené ťažisko uľahčujú používanie pri dlhodobej práci. Hlava sa otáča o 360 ° a pracuje spoľahlivo aj v stiesnených oblastiach. Skombinujte LS 50 FLEX s patentovaným systémom dierovača Speed Punch a získate maximálnu rýchlosť a spoľahlivosť.

  • možno použiť pre oceľ a nerezovú oceľ do 3,5 mm
  • ergonomický dizajn pre ľahké ovládanie
  • automatické vypnutie pre dlhšiu životnosť dierovača
  • 22 minút na nabitie batérie
  • integrované LED osvetľuje pracovnú polohu
  • hlava sa otáča o 360°
  • možno kombinovať s množstvom dierovačov rôznych veľkostí a tvarov

Venujete sa elektroinštalačným prácam? Chcete sa poradiť pri výbere vhodných krimpovacích klieští, nožníc či spojovacieho materiálu? Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 0945 458 824 alebo píšte na ant@ant.sk

aku-dierovac-greenlee-ls50flex
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk